Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Andrespol
    (95-020)

Praca na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu

Andrespol

, Humares

Technik Utrzymania Ruchu
Andrespol

Opis stanowiska

- Praca w fabryce produktów szybkozbywalnych w Polsce
- Analiza potrzeb utrzymania ruchu
- Zbieranie i analiza danych za pomocą programów komputerowych
- Doradztwo techniczne
- Komunikacja w języku angielskim z centralą firmy w Belgii

Wymagania

- Ugruntowana wiedza i doświadczenie w środowisku przemysłowym z urządzeniami pneumatycznymi, jak również maszynami rotacyjnymi, silnikami, pompami
- Podstawowe doświadczenie w obsłudze programów do analizy danych
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe)
- Otwartość na pracę w pełnym wymiarze godzin w Polsce lub pół na pół w Belgii i w Polsce

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
- Samochód służbowy, telefon i inne
- Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
- Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
- Dodatek rodzinny
- Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
- Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
- Stałą opiekę koordynatorów
- Zwrot kosztów przejazdu do Belgii
- Pomoc w organizacji zakwaterowania
- Pracę na dłuższy okres czasu