Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Asystent w dziale marketingu z językiem niemieckim

Pruszcz Gdański

, Ultima Displays Polska Sp. z o. o.

Asystent w dziale marketingu z językiem niemieckim

Opis stanowiska

pomocą przy bieżącej obsłudze Mediów Społecznościowych (Facebook, Twitter)
redakcją i porządkowaniem strony internetowej
tworzeniem i tłumaczeniem tekstów marketingowych
projektowaniem i tworzeniem katalogów

Wymagania

z biegłą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie
znajomość zagadnień marketingowych nie jest wymagana
potrafiącej swobodnie pisać (tzw. lekkie pióro)
średnim bądź wyższym wykształceniem
zaangażowanej, potrafiącej pracować w grupie
komunikatywnej, potrafiącej swobodnie nawiązać kontakt z innymi osobami
znającej podstawy języka angielskiego - ułatwi to pracę przy niektórych programach

Oferujemy

umowę o pracę
ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - w ciągu ostatnich 6 miesięcy zatrudniliśmy 12 nowych osób!
pracę w międzynarodowym zespole
kartę MultiSport
dostęp do ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach
szkolenia wspomagające rozwój osobisty
wyjazdy i wyjścia (gra w siatkówkę, imprezy integracyjne)