Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Lubawa
    (14-260)

Praca na stanowisku Inżynier Procesu

Lubawa

, Smart-hr

Inżynier Procesu
Lubawa

Opis stanowiska

* Stałą kontrolę przestrzegania wszystkich parametrów procesu produkcyjnego oraz wprowadzanie aktualizacji i usprawnień w tym procesie,
* Przygotowywanie procesów technologicznych i rysunków technologicznych na wszystkie artykuły produkowane przez firmę,
* Organizację i przeprowadzanie prób technologicznych nowych materiałów, narzędzi i zmian procesu produkcyjnego oraz udział w przygotowywaniu wzorów (prototypów) nowych wyrobów,
* Przygotowywanie procesów technologicznych na nowe wyroby i materiały wprowadzane do procesu technologicznego,
* Opracowywanie i kontrolę norm wydajnościowych materiałów oraz analizę wydajności linii produkcyjnych,
* Nadzór nad dokumentacją technologiczną,
* Wykonywanie innych niezbędnych działań na tym stanowisku.

Wymagania

* Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów) w obszarze inżynierii materiałowej (technologia drewna będzie dodatkowym atutem),
* Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji, wsparcia inżynierii procesu, jakości – mile widziane,
* Ambicji i chęci doskonalenia się w roli Inżyniera Procesu lub Technologa,
* Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności współpracy z pracownikami z różnych szczebli organizacji,
* Bardzo dobrej organizacji pracy,
* Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 (z motywacją do dalszego doskonalenia znajomości języka),
* Znajomości obsługi MS Office oraz programu AutoCad,
* Czynnego prawa jazdy kat. B,
* Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie z tradycjami,
* Atrakcyjne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawych projektach,
* Przyjazną atmosferę pracy,
* Bogaty pakiet benefitów,
* Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie.