Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości

Gdańsk

, Koloseum Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości
Gdańsk

Opis stanowiska

bezpośrednią pracę z klientem, budowanie relacji,
pozyskiwanie nowych ofert sprzedaży / wynajmu nieruchomości,
prezentowanie nieruchomości Klientom,
kompletowanie dokumentów dotyczących każdej nieruchomości,
przeprowadzanie transakcji kupna / sprzedaży nieruchomości pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.

Wymagania

dyspozycyjna,
energiczna,
komunikatywna,
o wysokiej kulturze osobistej,
posiadająca zdolności handlowe, umiejętności budowania relacji z klientami,
umiejąca odnaleźć się w każdej sytuacji,
z doświadczeniem w branży sprzedażowej (dodatkowy atut) i własnym samochodem.

Oferujemy

pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty,
gotową bazę ofert oraz klientów,
samochód służbowy dla najlepszych pracowników,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
wysokie zarobki, wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy ( podstawa + prowizja) + system premiowania najlepszych pracowników,
dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów,
komfortowe i nowoczesne warunki pracy,
reklamę ogłoszeń na kilkudziesięciu portalach branżowych, w lokalnych gazetach, katalogu firmowym,
w dodatkach wydawanych przez partnerów,
stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie,
wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników profesjonalnie wyposażone biuro, komputer, telefon służbowy,
szkolenia tematyczne,
przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i prężnie działającym zespół,
elastyczne godziny pracy.