Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Dębno
    (26-006)

Praca na stanowisku Lektor języka obcego

Dębno

, OJO Akcent

Lektor języka obcego
Dębno

Opis stanowiska

Zespół OJO AKCENT z otwartymi ramionami powita nowych pasjonatów.

Jeśli znasz język niemiecki, angielski lub hiszpański, lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, to dołącz do nas w charakterze

LEKTORA JĘZYKA NIEMIECKIEGO, ANGIELSKIEGO LUB HISZPAŃSKIEGO

Doświadczenie jest istotne, ale znacznie ważniejsza jest dla nas determinacja i otwartość na naukę.
Zatem nawet jeśli nie możesz pochwalić się bogatym CV, lecz chętnie uczysz się nowych rzeczy, to pomożemy Ci stać się niezwykle skutecznym lektorem. Wydobędziemy z Ciebie Twoje talenty i rozwiniemy je tak, że sam będziesz zaskoczony.
Jeśli natomiast posiadasz już szerokie kompetencje w nauczaniu i lubisz ten rodzaj pracy, to z wielką przyjemnością przyjmiemy Cię do naszego zespołu i wymienimy się doświadczeniami.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub hiszpańskiego
- otwartość na naukę nowych metod i technik
- kultura osobista
- punktualność
- uczciwość

Oferujemy

- elastyczne godziny pracy
- ilość godzin pracy dostosowana to Twojej dyspozycyjności
- pracę przed południem lub/i po południu
- pomoc w przygotowaniu się do zajęć
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleń - 20 lat na rynku
- rozwój kompetencji osobistych, w tym zawodowych i komunikacyjnych
- szkolenia dotyczące sposobów nauczania oraz kształtowania kompetencji miękkich
- coaching zawodowy i wsparcie w rozwoju
- pracę w zespole, który wiele osiągnął i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem
- wyjątkowo przyjazny klimat w firmie