Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Audytor Wewnętrzny w Jet Story

Warszawa

, Jet Story Sp. z.o.o

Audytor Wewnętrzny w Jet Story
Warszawa

Opis stanowiska

przygotowywanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
nadzór nad realizacją działań korygujących
nadzór nad implementacją zmian w przepisach i materiałach doradczych
nadzór nad systemem upoważnień wydawanych przez Dział Jakości/Monitorowania Zgodności
nadzór nad listą zatwierdzonych dostawców/podwykonawców

Wymagania

Wymagania niezbędne:

wykształcenie wyższe na kierunku związanym z lotnictwem lub zarządzaniem jakością
rok doświadczenia w branży lotniczej
znajomość technik audytowania
znajomość regulacji EASA a w szczególności rozporządzeń 965/2012 oraz 1321/2014
biegła znajomość języka angielskiego
otwartość i komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

szkolenia z zakresu przepisów Air-OPS, Part-M, Part-145, Part-66
szkolenie z zakresu Czynnika Ludzkiego, Fuel Tank Safety, EWIS
szkolenie z zakresu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem
znajomość MS Access, Q-Pulse

Oferujemy

W powyższej wiadomości prosimy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

02 września 2017r. na statku powietrznym została wykryta usterka. Personel CAM odłożył usterkę zgodnie z Minimum Equipment List. Usterce nadano kat. C. Do którego dnia samolot może wykonywać operacje lotnicze (zakładając, że nie ma żadnych innych ograniczeń)?