Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Konserwator Urządzeń Dźwignicowych - ELEKTRYK

Olsztyn

, Herster Agencja Pracy Tymczasowej

Konserwator Urządzeń Dźwignicowych - ELEKTRYK
Olsztyn

Opis stanowiska

Wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń dźwignicowych
Podejmowanie działań korygujących i naprawczych

Wymagania

Wykształcenie minimum zawodowe – elektryk, elektromechanik
Uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji UTB
Dopuszczenie do pracy na wysokości
Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach
Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
Przyjazną atmosferę pracy