Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Żukowo
    (09-162)

Praca na stanowisku Technolog ds. robotyzacji i automatyzacji produkcji

Żukowo

, Beckmann Volmer Technology Sp. z o. o.

Technolog ds. robotyzacji i automatyzacji produkcji
Żukowo

Opis stanowiska

Analiza istniejących rozwiązań automatyzujących proces produkcyjny
Identyfikowanie procesów i obszarów możliwych do zautomatyzowania
Przygotowanie technologii do produkcji i dokumentacji technologicznej w tym oprzyrządowania do produkcji,
Kontakt i wsparcie produkcji oraz doskonalenia procesów

Wymagania

Wykształcenie techniczne
Minimum 1,5-letnie doświadczeniem
Znajomości zagadnień obróbki skrawaniem, spawalnictwa i powłok ochronnych w tym znajomości powszechnie obowiązujących norm i dyrektyw,
Mile widziane praktyczne zdolności programowania maszyn CNC
Bardzo dobra znajomości rysunku technicznego,
Mile widziana znajomość systemów wspomagających wytwarzanie CAM (Inventorcam/Edgecam/ Mastercam) dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie CAD (autocad/inventor/solidworks).
Mile widziana dobra znajomości języka angielskiego/technicznego w mowie i piśmie (lub innego np. niemieckiego),
Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technologicznej i usprawnianiu procesów produkcyjnych,

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Pracę w młodym zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów, możliwość podnoszenia swoich kompetencji przez szkolenia, stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie