Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant telefoniczny

Gdańsk

, Work Service

Konsultant telefoniczny
Gdańsk

Opis stanowiska

Telefoniczne udzielanie informacji na temat oferowanych produktów
Wprowadzanie danych do systemu
Sprzedaż produktów z oferty
Obsługa Lifechata
Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

Podstawowa znajomość obsługi komputera
Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
Komunikatywność
Wysoka kultura osobista

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
Pracę w energicznym i młodym zespole
Elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich zajęć w szkole!
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Dodatkowe benefity – np. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe