Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Junior Data Analyst

Gdańsk

, SentiOne Sp. z o.o.

Junior Data Analyst
Gdańsk

Opis stanowiska

systematyczne wyszukiwanie nowych stron internetowych dla różnych branż,
pisanie profili XPath dla stron internetowych,
weryfikacja poprawności działania profili domen.

Wymagania

Jeśli:

Masz silnie rozwinięty zmysł analityczny, a dbałość o szczegóły to twój chleb powszedni
Znasz język niemiecki przynajmniej na poziomie podstawowym
Jesteś rzetelny i skrupulatny
Potrafisz długodystansowo pracować w skupieniu
Cechuje Cię dobra organizacja pracy i samodzielność

To już dziś aplikuj do nas!

Oferujemy

Elastyczny czas pracy
Pracę w nowoczesnym biurze w Gdańsku - Przymorze
Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów
Towarzystwo młodego i energicznego, międzynarodowego zespołu
Szansę zdobycia jeszcze większej liczby praktycznych umiejętności
Dużą samodzielność i realną możliwość rozwoju