Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Manager ds. rozwoju Serwisu Rozrywka

Gdańsk

, Trojmiasto.pl

Manager ds. rozwoju Serwisu Rozrywka
Gdańsk

Opis stanowiska

odpowiedzialność za stronę wizualną serwisu (z uwzględnieniem UX)
opracowanie i realizowanie strategii rozwoju serwisu Rozrywka
proponowanie nowych rozwiązań dotyczących funkcjonalności serwisu
stała praca nad rozwojem serwisu
współpraca z wydawcą serwisu (osoba pracująca na tym stanowisku nie będzie odpowiedzialna za treści publikowanych artykułów)

Wymagania

doświadczenie w pracy w serwisie internetowym
wykształcenie wyższe
doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
wiedza lub doświadczenie w zakresie UX
umiejętność pracy w zespole, asertywność
głowa pełna pomysłów na to jak zarządzać naszym serwisem od strony technicznej i wizerunkowej

Oferujemy

największy i najbardziej popularny serwis regionalny w Polsce (badanie Gemius/PBI opracowane przez Wirtualnemedia.pl, luty 2017)
zespół prawie 100 osób, które każdego dnia dbają o to, aby na czas dostarczać trójmiejskie informacje
elastyczny czas pracy – na większości stanowisk mamy możliwość dopasowania godzin pracy do swoich preferencji
możliwość pracy zdalnej – każdy z nas, raz w miesiącu, może pracować z dowolnego miejsca
dobre warunki pracy – atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie sukcesów, elastyczność przy doborze formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
dofinansowanie opieki medycznej
samodzielność i niezależność działań – doceniamy inicjatywę i chęć wychodzenia poza ramy swoich obowiązków
możliwość rozwoju - nauka dowolnie wybranych języków obcych, szkolenia, zespoły projektowe
nietuzinkowe dodatki – bilety do kina, teatru i na koncerty, wejściówki na wydarzenia kulturalne i sportowe, karnety na siłownię, owocowe środy, fotel do masażu
nie tylko praca, także zabawa – gramy w piłkarzyki, spotykamy się poza pracą, organizujemy wyjścia integracyjne, pływamy jachtem po Zatoce, chodzimy na kręgle