Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Recepcjonistka / Recepcjonista

Gdynia

, HOTEL NADMORSKI****

Recepcjonistka / Recepcjonista
Gdynia

Opis stanowiska

opieka nad gośćmi hotelu, ich przyjęcie oraz rozliczenie pobytu,
obsługa recepcyjnych rozliczeń dobowych,
dbałość o prawidłowy przekaz informacji.

Wymagania

empatia i otwartość,
optymistyczne podejście do życia,
pracowitość i rzetelność,
logiczne myślenie i kojarzenie faktów.

Preferowane kwalifikacje:

wykształcenie kierunkowe,
dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność obsługi komputera i programów MS Office.
Warunki zatrudnienia:

elastyczne godziny pracy, zatrudnienie w systemie zmianowym,
wynagrodzenie stałe + premie.

Oferujemy

wdrożenie i współpracę ze wsparciem doświadczonego kierownictwa,
zatrudnienie na stałe po okresie próbnym,
przyjazną atmosferę pracy skoncentrowaną na realizacji zadań i współpracy zespołowej,
możliwości rozwoju zawodowego w branży hotelowej,
benefity oraz udogodnienia oferowane przez Hotel Nadmorski****