Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Żychlin
    (62-500)

Praca na stanowisku INFORMATYK

Żychlin

, Books spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

INFORMATYK
Żychlin

Opis stanowiska

Instalowanie oprogramowania, serwis oraz konserwacja biurowego sprzętu informatycznego,
Prace związane z utrzymaniem lokalnej sieci firmowej,
Wsparcie techniczne i merytoryczne pozostałych pracowników,
Wykonywanie drobnych zmian w kodzie aplikacji webowej oraz strony www,
Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami działu IT,
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Umiejętność instalacji i konserwacji oprogramowania Windows, Office, sterowników drukarek
Podstawowe informacje na temat funkcjonowania lokalnych sieci komputerowych wraz z umiejętnością ich zastosowania (przywrócenie połączenia sieciowego, zmapowanie dysku…)
Podstawowe umiejętności dotyczące obsługi stron internetowych oraz sklepów
Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL
Chęć do uczenia się i nabywania nowych umiejętności w zakresie czynności wykonywanych na stanowisku
Chęć do pomocy innym oraz rozwoju osobistego.

Oferujemy

Pracę w zaawansowanej informatycznie firmie,
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Możliwość dalszego rozwoju, w tym także współpracy z programistą,
Atrakcyjne rabaty pracownicze,
Karty MultiSport,
Zgrany i otwarty zespół, który codziennie dostarcza nowych wyzwań.