Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Konin

, Toyota

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
Konin

Opis stanowiska

Aktywne pozyskiwanie klientów.
Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży samochodów, akcesoriów, finansowania ubezpieczenia
Realizacja planów sprzedażowych.
Współtworzenie polityki sprzedażowej firmy.
Dostosowywanie działań sprzedażowych do potrzeb Klienta i aktualnych trendów rynkowych.

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
Doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego
Zdolności interpersonalne
Elastyczność, dyspozycyjność i chęć poszerzania swojej wiedzy

Oferujemy

Pracę w autoryzowanym salonie Toyota w Koninie.
Atrakcyjny system wynagrodzenia powiązany z osiąganymi wynikami
Możliwość rozwoju zawodowego
Szereg szkoleń w ramach Akademii Toyoty