Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Łomża
    (18-400)

Praca na stanowisku Płatna praktyka

Łomża

, Centrum Diagnostyczno-Leczniczym

Płatna praktyka
Łomża

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy studentów wszystkich kierunków medycznych pragnących poszerzyć swoją wiedzę oraz nabyć umiejętności praktyczne. Oferujemy pracę w formie płatnych praktyk w Punkcie Informacyjnym Obsługi Pacjenta. Do zakresu obowiązków będzie należało w szczególności: informowanie o ofercie placówki i zasadach udzielania świadczeń, kierowanie ruchem pacjentów, obsługa szatni oraz w zależności od posiadanych kompetencji udział w realizacji programów profilaktycznych i edukacyjnych.

Wymagania

-wysokiej kultury osobistej,
-dobrej komunikacji z pacjentem,
-autentycznego zaangażowania w pracę i chęci rozwoju zawodowego.

Oferujemy

-wynagrodzenie za każdą godzinę pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji,
-elastyczną formę zatrudnienia w indywidualnie uzgodnionym czasie pracy,
-dostęp do materiałów do badań do pracy licencjackiej lub magisterskiej.