Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalist/k/a ds. projektów

Poznań

, Fundacja Akceleracji I Inkubacji Biznesu

Specjalist/k/a ds. projektów
Poznań

Opis stanowiska

Fundacja Akceleracji I Inkubacji Biznesu zatrudni specjalist/k/ę ds pozyskiwania środków w ramach projektów finansowanych z UE oraz ze środków krajowych (PFRON).

Wymagania

wykształcenie wyższe;
dobra znajomość zagadnień związanych z politykami i programami UE;
znajomość wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014- 2020;
doświadczenie na stanowisku związanym z projektami bądź funduszami UE;
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) i umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze komputera;
komunikatywność, elastyczność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów;
umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej chęć podejmowania wyzwań, poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.
Mile widziane

znajomość i wcześniejsze udokumentowane doświadczenie w realizacji/pisaniu projektów finansowych ze środków UE i/lub PFRON;
min. dwuletni staż pracy;
znajomość języka angielskiego;
orientacja w zakresie zagadnień ekonomii społecznej oraz aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
elastyczne godziny pracy (możliwa praca częściowo zdalna);
możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
pracę w biurze w centrum Poznania, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.