Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Złotów
    (55-106)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Złotów

, ROMB S.A.
zakończona
Opublikowane 2017-09-20 17:39:20

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik produkcji
Złotów

Opis stanowiska

• Praca fizyczna w dziale produkcji na podstawie umowy o pracę

Wymagania

• Doświadczenie nie jest wymagane
• Dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace
• Pracowitość, rzetelność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy

• Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
• Pakiet świadczeń socjalnych
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.