Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Kierowca C+E

Poznań

, Transload Logistics Sp. Z o.o.
zakończona
Opublikowane 2017-09-20 17:42:08

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kierowca C+E
Poznań

Opis stanowiska

Praca w transporcie międzynarodowym.
Załadunki tyłem, bez udziału kierowcy
Praca w systemie 3/1 lub do uzgodnienia!

Wymagania

Prawo jazdy Kat. C+E
Kurs na przewóz osób rzeczy

Oferujemy

Pensja 2603, 50 Brutto
Premia 630, 00 Brutto
Delegacja 50 EUR/Dziennie
Zarobk i za trzy tygodnie pracy około 7000 złotych netto.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.