Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Junior Java Developer

Poznań

, Info-Baza Sp. z o.o.

Junior Java Developer
Poznań

Opis stanowiska

• Rozwijanie rozwiązań technologicznych w sektorze biznesowym
• Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych
• Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań
• Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań

Wymagania

• Wykształcenie informatyczne (mile widziany kurs Java Software Developer).
• Znajomość: SQL.
• Znajomość środowisko programowania Java (J2EE).
• Znajomość i umiejętność stosowania metodyk wykorzystywanych w procesie programowania.
• Umiejętność kompleksowej realizacji powierzonych zadań.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej.
• Pomysłowość i zdolności analityczne.
• Chęć intensywnego rozwoju i nauki.

Dodatkowe atuty:
• Znajomość JavaScript, HTML, CSS
• Znajomość jQuery, AngularJS
• Znajomość Hibernate, MyBatis, CDI
• Znajomość: relacyjnych bazy danych

Oferujemy

• Duże możliwości rozwoju w obszarze zainteresowań.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
• Możliwość pracy w ciekawych projektach.
• Dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy.