Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik transportu wewnętrznego

Wrocław

, Gegenbauer Polska Sp.z o.o
zakończona
Opublikowane 2017-09-21 18:37:03

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik transportu wewnętrznego
Wrocław

Opis stanowiska

- utrzymanie porządku na terenie hali produkcyjnej i w magazynach,
- odbieranie odpadów i pustych opakowań oraz ich segregowanie

Wymagania

- chęci do pracy,
- niekaralność

Oferujemy

- umowę o pracę,
- dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych,
- opiekę medyczną,
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.