Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Programista PHP

Wrocław

, Team Quest

Programista PHP
Wrocław

Opis stanowiska

* Tworzenie serwisów www
* Przetwarzanie danych / analiza danych
* Rozwój oprogramowania do optymalizacji procesów sprzedażowych i retail
* Utrzymanie, rozwój i optymalizacja kodu

Wymagania

* 1,5-2 lata doświadczenia jako Programista PHP
* Znajomość baz danych
* Podstawowa znajomość systemu Linux

Mile widziane:
* Znajomość języka Python
* Znajomość technologii AWS

Oferujemy

* Pracę w wyjątkowej atmosferze startup'u w zgranej ekipie i dobrej lokalizacji
* Możliwość rozwoju m.in. w technologii AWS
* Realny wpływ na wytwarzany produkt
* Stabilność zatrudnienia (firma ma zapewnione finansowanie na kilka najbliższych lat)