Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Mińsk Mazowiecki
    (05-300)

Praca na stanowisku Technolog produkcji

Mińsk Mazowiecki

, Dekoplast

Technolog produkcji

Opis stanowiska

- tworzenie dokumentacji technicznej,
- wprowadzanie zleceń na produkcję.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne /technologia drewna, inżynieria produkcji/,
- dobra znajomość programu AutoCAD,
- doświadczenie w branży stolarskiej,
- znajomość pakietu Office,
- zdolności organizacyjne.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.