Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Żywiec
    (34-300)

Praca na stanowisku Mechanik na Wydziale Produkcyjnym

Żywiec

, Hutchinson

Mechanik na Wydziale Produkcyjnym
Żywiec

Opis stanowiska

• Ustawianie maszyn na wydziale produkcyjnym,
• Konserwacja I stopnia maszyn i urządzeń,
• Usuwanie drobnych awarii na wydziale produkcyjnym,

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziany profil techniczny,
• Uprawnienia SEP,
• Zainteresowania techniczne
• Znajomość podstawowych zasad elektryki, elektroniki i automatyki,
• Mile widziana znajomość podstaw zasad działania układów pneumatycznych
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu przydzielonych zadań,
• Odpowiedzialna postawa (przestrzeganie zasad BHP, sumienne wywiązywanie się z obowiązków),
• Dobra organizacja pracy,

Oferujemy

• Pracę w systemie 3 zmianowym,
• Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.,
• Stabilność zatrudnienia,
• Pracę w ciekawym międzynarodowym środowisku,
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: Ubezpieczenie na życie AXA współfinansowane przez pracodawcę oraz ubezpieczenie MEDICOVER po okresie 3 miesięcy od zatrudnienia,