Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Żywiec
    (34-300)

Praca na stanowisku Konstruktor

Żywiec

, Famed Żywiec Sp. z o.o.

Konstruktor
Żywiec

Opis stanowiska

• wykonywanie autorskich projektów
• współpraca z zespołem ds. rozwoju produktu
• tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
• opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych
• nadzór nad realizacją projektów
• poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów
• udzielanie wsparcia technicznego pozostałym działom firmy w zakresie nowych i istniejących wyrobów
• przygotowywanie raportów i prezentacji

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika)
• bardzo dobre, praktyczne umiejętności obsługi systemu 3D Inventor
• mile widziane doświadczenie w pracy w dziale R&D
• mile widziana znajomość projektowania układów hydraulicznych
• umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy, samodzielność, elastyczność oraz świadomy odpowiedzialności styl pracy
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• język angielski na poziomie dobrym

Oferujemy

• stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• udział w ciekawych projektach rozwijających firmę
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy językowe
• uczestnictwo w międzynarodowych targach i konferencjach
• dobrą atmosferę w pracy
• pakiet socjalny