Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Żywiec
    (34-300)

Praca na stanowisku Inżynier Jakości

Żywiec

, Famed Żywiec Sp. z o.o.

Inżynier Jakości
Żywiec

Opis stanowiska

• Nadzór nad zapewnieniem jakości na wejściu, w procesie produkcji i na wyjściu wyrobów
w fazie produkcji jak i w fazie projektowej
• Praca nad ciągłym doskonaleniem systemu zarządzania jakością, w tym współtworzenie procedur i dokumentacji jakościowej
• Zarządzanie reklamacjami jakościowymi
• Nadzorowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących
• Stały kontaktu z klientami i dystrybutorami oraz budowa pozytywnych relacji z nimi
• Kontakt z klientami, dystrybutorami i dostawcami w sprawach dotyczących dokumentacji
i wymagań jakościowych
• Przygotowanie raportów i prezentacji jakościowych
• Przeprowadzanie auditów wewnętrznych w firmie
• Przeprowadzanie szkoleń jakościowych w firmie
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Pracę w dużej firmie z tradycjami, o zasięgu międzynarodowym
• Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realny wpływ na udoskonalanie systemu zarządzania jakością
• Przyjazną atmosferę w pracy wśród profesjonalistów w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem
• Pakiet świadczeń dodatkowych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne
• Doświadczenie w pracy lub staż na stanowisku technika/inżyniera jakości w firmie produkcyjnej
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Znajomość norm ISO 9000
• Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (w tym: 8D, 5xWhy, Ishikawa, Pareto)
• Znajomość rysunku technicznego
• Prawo jazdy Kat. B
• Zdolności organizacyjne
• Umiejętność pracy w zespole
• Obsługa komputera (pakiet Office)

Oferujemy

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famed Żywiec Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu przy ulicy Fabrycznej 1, 34-300 Żywiec zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) dla celów niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Famed Żywiec Sp. z o. o.