Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Sprzedawca systemów zabezpieczeń

Płock

, Genway

Sprzedawca systemów zabezpieczeń
Płock

Opis stanowiska

• Telefoniczna, mailowa i osobista obsługa klienta w firmie
• Doradztwo w doborze produktów wg. zapotrzebowania klienta
• Wsparcie działu sprzedaży wg. bieżących potrzeb
• Obsługa programu sprzedażowego SubiektGT w zakresie wystawiania faktur, faktur pro-forma, wpisywania zamówień oraz wystawiania innych dokumentów związanych ze sprzedażą
• Udzielanie informacji na temat zamówień

Wymagania

• Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
• Dbanie o dobre relacje z klientami
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• Mile widziane doświadczenie w pracy z programem SubiektGT
• Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w małym zespole
• Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
• Doświadczenie na stanowisku doradcy klienta
• Znajomość branży systemów zabezpieczeń

Oferujemy

• szkolenie z zakresu oferowanych produktów
• wsparcie ze strony doświadczonego personelu
• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami uzależnionymi wyników pracy