Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Ostrołęka
    (05-660)

Praca na stanowisku DORADCA DS. SPRZEDAŻY

Ostrołęka

, Centrum pożyczkowy kredytowe

DORADCA DS. SPRZEDAŻY
Ostrołęka

Opis stanowiska

* Sprzedaż produktów Firmy, pozyskiwanie nowych Klientów;
* Obsługa, utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami Firmy;
* Marketing;
* Telefoniczna obsługa Klienta;
* Raportowanie wyników pracy;

Wymagania

* Wykształcenie min. średniego;
* Prawo jazdy kat. B;
* Łatwości w nawiązywaniu kontaktu;
* Ukierunkowania na realizację wyznaczonych planów;
* Uczciwości, rzetelności, dyspozycyjność;
* Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klienta;
* Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych bądź praca w podobnych branżach będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

* Prace w młodym zespole;
* Wynagrodzenie podstawa + system premiowy;
* Możliwość zdobycia nowego doświadczenia;
* Miłą atmosferę;
* Dużą samodzielność w działaniu;
* Niezbędne narzędzia pracy.