Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Sprzedawca/Ekspedient

Tychy

, Osoba Prywatna

Sprzedawca/Ekspedient
Tychy

Opis stanowiska

- Aktywna sprzedaż produktów i usług
- Zamawianie, rozkładanie i uzupełnianie towaru,
- Dbałość o prawidłową ekspozycję towaru
- Utrzymanie porządku w sklepie

Wymagania

- Dyspozycyjność
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane doświadczenie w handlu/obsłudze klienta oraz
obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- Pozytywne nastawienie w stosunku do klienta

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Szkolenie stanowiskowe
- Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole