Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku C/C++ Developer

Wrocław

, Teamquest

C/C++ Developer
Wrocław

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy, z siedzibą w Szwajcarii, lidera na rynku orpogramowania dla branży TSL, poszukujemy doświadczonego
C/C++ Developer (Mid / Senior)

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:
* Rozwój nowych funkcjonalności produktów firmy kierowanych do branży TSL
* Bugfixing
* Prowadzenie dokumentacji technicznej
* Ocenianie i planowanie nowych funkcjonalności

Wymagania

* Wyższe wykształcenie techniczne
* Doświadczenie w rozwoju oprogramowania
* Minimum 3 letnie doświadczenie w C/C++
* Praktyczna wiedza na temat zasad programowania obiektowego
* Dobre umiejętności komunikacyjne
* Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
* Gotowość do podróży

Mile widziane będzie:
* Praktyczna znajomość C# (.NET)
* Znajomość testów jednostkowych (google mock)
* Doświadczenie w pracy w Scrum
* Doświadczenie w SQL, Visual Studio, GIT, HTML5, JavaScript

Oferujemy

* Trwające międzynarodowe projekty, które dosłownie tworzą lepszy świat dla milionów ludzi na całym świecie. To, co tworzymy, różni się od innej aplikacji biznesowej
* Praca w młodej i dynamicznej, a jednocześnie dobrze ugruntowanej firmie
* Przyjazna kultura międzynarodowa oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i indywidualności
* Wycieczki za granicę, np. do centralnej lokalizacji Klienta w Szwajcarii, z pięknym widokiem na największy wodospad w Europie z biura
* Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia pozapłacowe (w tym prywatna opieka zdrowotna, imprezy towarzyskie, finansowanie sportu i rekreacji)
* Możliwość pogłębiania umiejętności, praktycznego uczenia się wielu technologii i szerokiego zakresu dziedzin biznesowych
* Elastyczny czas pracy