Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług

Wrocław

, EXPERUM Human Resources

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług
Wrocław

Opis stanowiska

• realizowanie planów i strategii sprzedażowych usług szkoleniowo-doradczych,
• pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski,
• nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
• doradztwo oraz definiowanie potrzeb klientów,
• tworzenie propozycji ofert dla klienta na podstawie zebranych informacji,
• prowadzenie negocjacji z klientami i dostawcami zewnętrznymi,
• przygotowywanie raportów działań handlowych oraz prowadzenie dokumentacji,
• koordynowanie realizacji zleceń oraz obsługa posprzedażowa klientów.

Wymagania

• wykształcenie policealne lub wyższe,
• roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży usługowej lub call center,
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2,
• umiejętności sprzedażowo-negocjacyjne,
• zainteresowanie branżą szkoleniową oraz IT,
• chęć rozwoju, samodzielność, nastawienie na cel.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie
• system premiowy skorelowany z wynikami pracy,
• niezbędne narzędzia pracy.