Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Front-End Developer

Poznań

, Teamquest

Front-End Developer
Poznań

Opis stanowiska

Naszym klientem jest poznańska firma IT, specjalizująca się w outsourcingu najlepszych specjalistów, działająca m.in. w branży finansowej i bankowości. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Front-End Developer (AngularJS, SQL) 5 000 - 12 000 PLN netto

Do zadań wybranych osób należeć będzie:
* Stała praca przy projekcie związanym z bankowością, w jednym z topowych polskich banków (outsourcing)

Wymagania

* Minimum 1,5 - 2 lata doświadczenia w programowaniu w JavaScript
* Praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji w AngularJS
* Doświadczenie w pracy z jedną z baz danych: Informix, MSSQL lub/i Oracle
* Umiejętność pisania procedur składowanych i zaawansowanych zapytań SQL

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Znajomość C i/lub Javy (Spring, JSF, IntelliJ)
* Znajomość technologii webowych: JSON, jQuery, AJAX, Bootstrap
* Znajomość REST, SOAP

Oferujemy

* Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - 2 etapy, 1 spotkanie u klienta, 1 w banku
* Udział w projekcie z dziedziny bankowości
* Dowolna forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B
* Wynagrodzenie do 12 000 PLN netto (na fakturze) przy B2B, 9 000 - 10 000 PLN netto przy umowie o pracę
* Aktywna współpraca z zespołem doświadczonych programistów, w metodyce SCRUM
* Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu