Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Asystentka w dziale Brand Assurance

Warszawa

, ELC EUROPE

Asystentka w dziale Brand Assurance
Warszawa

Opis stanowiska

1) Współpraca z BA Managerem i BA Team (Polsce oraz za granicą) w zakresie procesów akceptacji nowych produktów licencyjnych (od fazy konceptu do etapu finalnego) zgodnie z wytycznymi licencjodawców
2) Współpraca z licencjodawcami i licencjobiorcami (w Polsce oraz za granicą) w zakresie procesów akceptacji nowych produktów licencyjnych oraz koordynacja procesów projektowych z tym związanych
3) Udzielanie niezbędnych informacji licencjobiorcom w zakresie obsługi i funkcjonowania systemów graficznych i akceptacyjnych licencjodawców
4) Przygotowywanie prezentacji produktowych dla działu sprzedaży i marketingu
5) Udział w wewnętrznych spotkaniach firmowych oraz potencjalnie w zewnętrznych spotkaniach z Klientami

Wymagania

1) Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
2) Bardzo dobra znajomość obsługi PC
3) Umiejętność współpracy w zespole oraz indywidualnie
4) Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
5) Umiejętność pracy pod presją czasu i wywiązywania się z ustalonych terminów
6) Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków oraz etyka pracy
7) Wyczucie kolorystyczne oraz orientacja na szczegół
8) Znajomość rynku licencyjnego będzie dodatkowym atutem
9) Mile widziane osoby ze statusem studenta

Oferujemy

1) Umowa zlecenia
2) Pracę w międzynarodowym środowisku
3) Rozwój zawodowy