Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Warszawa

, Gzella

Sprzedawca
Warszawa

Opis stanowiska

Sprzedawca na stoisku z wędlinami Gzella - Tesco, Warszawa (Gocław)

- obsługa Klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w naszej firmie
- czuwanie nad świeżością i właściwą ekspozycją towarów
- dbałość o porządek i czystość na stoisku
- składanie zamówień

Wymagania

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta
- sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
- gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w różne dni tygodnia
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia)

Oferujemy

- umowę o pracę
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, zawierające m. in. premie i prowizje
- szkolenie wprowadzające
- pracę bez odpowiedzialności materialnej