Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu

Warszawa

, Bergermann

Technik Utrzymania Ruchu
Warszawa

Opis stanowiska

• Nadzór nad zgodnym ze standardami stanem technicznym maszyn i urządzeń w podległej grupie
• Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych
• Optymalizacja procesów poprzez korekty programowe w działających systemach sterowania
• Przeprowadzanie diagnostyki i analizy programów zainstalowanych w podległej grupie maszyn i urządzeń
• Bieżące aktualizowanie wersji programów sterujących oraz ich parametryzacja w podległej grupie maszyn i urządzeń
• Odpowiedzialność za komunikacje systemową pomiędzy powierzona grupą maszyn i urządzeń a serwerownią
• Współudział w projektach technicznych
• Przeprowadzanie kalibracji urządzeń kontrolnych i pomiarowych zainstalowanych w fabryce
• Podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych
• Odpowiedzialność za planowanie i kontrolę stanów zapasów części zamiennych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji w tym zakresie

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie- techniczne
• 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane doświadczenie w podobnej branży
• Znajomość sterowników serii S7 Siemens i paneli operatorskich
• Znajomość sieci przemysłowych (ASI, Profibus,Profinet)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Uprawnienia do pracy na wysokości mile widziane

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy
• Specjalistyczne szkolenia
• Pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania zadań
• Opiekę medyczną
• Dodatkowe ubezpieczenia
• Pakiet socjalny