Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik Magazynu

Warszawa

, Dream Job Sp. z o.o

Pracownik Magazynu
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu- 10 zł/h brutto+ 2 zł/h premii

Miejsce pracy: WARSZAWA- Magazyn

Praca od zaraz

Obowiązki:
• praca przy pomocy skanera,
• pakowanie, oklejanie i przygotowanie zamówień do wysyłki, dźwiganie do 30 kg.

Wymagania

• mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
• dyspozycyjność: praca również w weekendy

Oferujemy

• umowa cywilnoprawna
• stawka godzinowa- 10+2 premia= 12 zł/h

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv przez portal.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.