Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku KIEROWCA/DOSTAWCA

Szczecin

, Jobman

KIEROWCA/DOSTAWCA
Szczecin

Opis stanowiska

-realizacja zamówień w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu standardów obsługi klienta

Wymagania

-prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
-wysoka kultura jazdy samochodem
-umiejętność planowania i organizacji pracy
-książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- stawkę godzinową/ po 6 miesiącach możliwość podwyżki
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego