Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Programista

Warszawa

, Bracia Strzelczyk

Programista
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja - Bracia Strzelczyk – to znana i odpowiedzialna firma z wieloletnią praktyką i unikalnym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Ilość i różnorodność ofert sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości, stawia nas w czołówce biur pośrednictwa nieruchomości.
Szeroki zakres naszych usług, realizacja pośrednictwa na najwyższym poziomie, dbałość o dobro klientów i wysoką jakość usług, troska o detale i komfort naszych klientów – to podstawowe zadania naszej firmy.
Mając na uwadze ciągły rozwój naszej Firmy, poszukujemy do współpracy:

PROGRAMISTY
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
- Rozwój i wprowadzanie zmian w systemie
- Tworzenie i rozwój aplikacji
- Implementacja i konfiguracja rozwiązań IT

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość programowania w C++, C#
- Mile widziana znajomość programu Visiual Studio
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację w międzynarodowym środowisku
- Wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku informatycznym lub pokrewnym
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Poczucie estetyki i umiejętność łączenia wyglądu z funkcjonalnością
- Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
- Odpowiedzialność, motywacja oraz pasja w działaniu

Oferujemy

- Pracę stacjonarną w warszawskim biurze
- Długofalową współpracę w oparciu o umowę o dzieło lub działalność gospodarczą
- Współpracę w niepełnym wymiarze czasu pracy
- Dużą swobodę działania
- Ambitną pracę w młodym i dynamicznym zespole

CV proszę wysyłać przez portal.