Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. HANDLU

Łódź

, Agencja Pracy Select

SPECJALISTA DS. HANDLU
Łódź

Opis stanowiska

- Efektywne poszukiwanie nowych kontaktów handlowych.
- Profesjonalne budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych.
- Współpraca z innymi działami w firmie.
- Przygotowywanie ofert dla klientów oraz umów handlowych.
- Realizowanie handlowej strategii firmy.
- Budowanie dobrego wizerunku firmy.
- Prowadzenie nowoczesnych technik sprzedaży i analiz handlowych.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
- Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub rosyjskiego.
- Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych.
- Samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.
- Znajomość branży będzie dodatkowym atutem.
- Zaangażowanie i inicjatywa w pracy.
- Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole.
- Atrakcyjny system wynagrodzeń.
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku.