Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Księgowy/wa

Warszawa

, Bracia Strzelczyk

Księgowy/wa
Warszawa

Opis stanowiska

Firma handlowa działająca na rynkach międzynarodowych oraz polskim w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

KSIĘGOWY/WA
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
- Prowadzenie księgowości firmy
- Weryfikowanie i księgowanie faktur zakupu (zagranicznych, krajowych)
- Przygotowywanie i dokonywanie płatności
- Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
- Codzienna komunikacja z Klientami, również w języku angielskim

Wymagania

- Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w pełnej księgowości
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, księgowość, finanse)
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca księgowanie dokumentów międzynarodowych
- Znajomość obsługi programu Symfonia
- Gotowość prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- Wysokie zdolności analityczne
- Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Współpracę w ramach działalności gospodarczej
- Praca w międzynarodowym środowisku pracy

CV proszę wysyłać przez portal.