Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Nowy Sącz
    (33-300)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Nowy Sącz

, GROM

Kwalifikowany Pracownik Ochrony
Nowy Sącz

Opis stanowiska

Firma ochrony zatrudni od ZARAZ na terenie Nowego Sącza, Kwalifikowanego Pracownika Ochrony z pozwoleniem na broń

Wymagania

- zaświadczenie o wpisie na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony
- pozwolenie na broń
- niekaralność,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów,

Oferujemy

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV + podanie przez portal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
z wybranymi osobami