Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta (z jęz. niderlandzkim)

Gliwice

, Talent Partners

Specjalista ds. Obsługi Klienta (z jęz. niderlandzkim)
Gliwice

Opis stanowiska

• telefoniczna obsługa klienta z rynku holenderskiego,
• obsługa i wyjaśnianie zamówień ze strony klienta,
• doradztwo w wyborze produktów firmy,
• pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów,
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
• współtworzenie ofert handlowych,
• wykonywanie tłumaczeń.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• dobra znajomość języka niderlandzkiego - warunek konieczny,
• min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
• komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji.
Mile widziane:
• znajomość języka angielskiego,
• obsługa programu klasy CRM.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego w wielokulturowym środowisku,
• dodatkowe uposażenie (laptop, telefon).