Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Żory

, Talent Partners

Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Żory

Opis stanowiska

• zapewnienie zgodności z wymaganiami formalno-prawnymi z zakresu ochrony środowiska, normy ISO 14001 i REACH,
• wsparcie kierownictwa w tworzeniu i wdrażaniu standardów związanych z ochroną środowiska i BHP,
• zbieranie i monitorowanie danych dotyczących ochrony środowiska, BHP i CSR,
• współpraca z innymi działami w zakresie minimalizowania zagrożeń związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwem pracy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe, najlepiej związane z ochroną środowiska,
• min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w firmie z branży produkcyjnej,
• znajomość wymagań prawnych i obowiązków przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska,
• doświadczenie w administrowaniu systemami zarządzania opartymi na normie ISO 14001,
• znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
• znajomość pakietu MS Office,
• bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

Mile widziane:
• kwalifikacje zawodowe w zakresie BHP oraz doświadczenie w tematyce związanej z CSR (Corporate Social Responsibility).

Oferujemy

• kreatywną i ambitną pracę w ramach międzynarodowego zespołu specjalistów,
• dużą swobodę działania i elastyczność,
• szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, kursy, wyjazdy w ramach grupy,
• przyjazną i wesołą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
• motywacyjny system wynagradzania.