Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Programista aplikacji Front-End

Wrocław

, teamquest

Programista aplikacji Front-End
Wrocław

Opis stanowiska

* udział w tworzeniu innowacyjnej i nowoczesnej platformy IoT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii Angular 4, Material Design, WebPack.

Wymagania

* minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* bardzo dobrej znajomości Javascript
* znajomości:
* Angular 2
* ES5
* ES2015
* TypeScript
* Material Design
* SCSS
* doświadczenia w tworzeniu testów jednostkowych
* dobrej znajomości języka angielskiego
* umiejętności pracy w zespole
* znajomości i rozumienia metodyki Scrum/Agile

Oferujemy

* pracę w projektach IoT oraz Cloud2Cloud
* indywidualny wpływ na rozwój centrum R&D
* udział w szkoleniach i konferencjach
* elastyczny czas pracy
* finansowe wsparcie relokacji
* bogaty pakiet socjalny
* miejsca parkingowe
* profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
* doskonałą atmosferę w pracy
* kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę