Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Siedlce
    (08-100)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Manager Restauracji

Siedlce

Manager Restauracji
Siedlce

Opis stanowiska

Restauracja w powiecie siedleckim (woj. mazowieckie) poszukuje operatywnej osoby na stanowisko Managera Restauracji

  • zarządzanie restauracją oraz podległym personelem

  • zapewnienie pełnej satysfakcji obsługiwanych Gości poprzez dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości

  • prowadzenie cyklicznych szkoleń z zakresu obsługi kelnerskiej oraz dbałość o właściwe wdrożenie nowych pracowników do pracy

  • współorganizowanie działań marketingowych oraz promowanie i reprezentowanie restauracji

  • efektywna współpraca z Szefem Kuchni w zakresie zarządzania ofertą gastronomiczną restauracji

  • dbałość o właściwy poziom wyników finansowych restauracji

Wymagania

  • min. 2-3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • wysokie umiejętności menedżerskie, doświadczenie w zarządzaniu zespołem i zarządzaniu gastronomią

  • umiejętność i doświadczenie w szkoleniu personelu z zakresu obsługi Gości restauracji

  • koncentracja na cele biznesowe i na osiąganie założonych wyników finansowych

  • mile widziana znajomość programów gastro oraz znajomość podstaw prawa pracy

  • bardzo dobra organizacja pracy, duże zaangażowanie w realizację zadań i dyspozycyjność

  • pasja w obszarze gastronomii i znajomości aktualnych trendów

  • zamieszkanie w powiecie węgrowskim, sokołowskim, siedleckim lub okolicznych, ewentualnie gotowość do relokacji

Oferujemy

  • formę zatrudnienia na zasadzie kontraktu managerskiego

  • atrakcyjne warunki pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)."