Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rzezawa
    (32-765)

Praca na stanowisku Spawacz MAG

Rzezawa

, Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba

Spawacz MAG
Rzezawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- spawanie konstrukcji (regały, palety stalowe) zgodnie z dostarczoną dokumentacją technologiczną,

Wymagania

- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
- wykształcenie zawodowe lub techniczne,
- aktualne uprawnienia spawalnicze MAG (MIG będą mile widziane),
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej,

Oferujemy

- stabilną pracę,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
- pracę w systemie dwuzmianowym (pn-pt - 2 zmiany, sobota – zmiana 6-14) w ramach umowy o pracę,
- dodatkowe benefity dla pracowników,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV przez portal z dopisaną nazwą stanowiska.