Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Handlowiec

Warszawa

, All For You East Sp. z o.o.

Handlowiec
Warszawa

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych odbiorców owoców i warzyw
Poszukiwanie nowych dostawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych
Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami handlowymi
Przygotowywanie ofert handlowych
Negocjowanie warunków współpracy i monitorowanie sprzedaży
Zapewnianie dokumentacji niezbędnej we współpracy handlowej
Realizowanie planów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie
Raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania

Dobra znajomość branży FMCG (preferowany segment świeżych owoców i warzyw)
Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum rok
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem
Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe, kierunki handlowe
Umiejętność negocjowania umów z praktycznym wykorzystaniem technik sprzedaży
Umiejętność pracy pod presją czasu
Komunikatywność, samodzielność w działaniu, systematyczność i konsekwencja
Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Umowę o pracę
Stałe wynagrodzenie + nagrody
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
Pracę w miłej atmosferze ze zgranym zespołem ludzi