Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku DORADCA KLIENTA

Wrocław

, ARTE Sp. z o.o.

DORADCA KLIENTA
Wrocław

Opis stanowiska

- profesjonalna obsługa klientów,
- obsługa programu handlowo-magazynowego,
- przygotowywanie i pakowanie sprzedawanych towarów,
- przyjmowanie i wydawanie dostaw,
- systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą towarzyską i pozytywnie nastawioną do życia, lubisz kontakt z klientem, dobrze czujesz się w nawiązywanych relacjach biznesowych, chcesz mieć wpływ na swoje stanowisko pracy, a także intensywność swojego rozwoju oraz kariery zawodowej, sumiennie i z zaangażowaniem wykonujesz powierzone obowiązki, to znaczy, że właśnie z Tobą chcielibyśmy nawiązać współpracę.

Oferujemy

- stabilną i ciekawą pracę na ½ lub pełny etat,
- umowę o pracę,
- miłą atmosferę i estetyczne miejsce pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie, na które składają się stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki finansowe
uzależnione od posiadanej wiedzy oraz doświadczenia,
- gotowość do realizacji pomysłów i inicjatyw wynikających z kreatywności i zaangażowania członków naszego zespołu,
- szkolenia i możliwości rozwoju oraz awansu,
- program MultiSport,
- możliwość zostania cenionym na rynku pracy specjalistą w jednej, a (dla najlepszych) nawet w kilku kategoriach
produktów z branży pokryć podłogowych,
- rozwój wielu umiejętności manualnych oraz z zakresu prac biurowych,
- możliwość zdobycia doświadczenia, poznania efektywnych procesów związanych z zarządzaniem, logistyką, sprzedażą,
informatyką; wypracowanych przez 25 lat działania firmy,
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
- odzież firmową oraz napoje ciepłe i zimne przez cały rok,
- elastyczny grafik.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i rozważasz dołączenie do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV. W wiadomości wskaż proszę interesujący Cię wymiar czasu pracy.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.