Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. administracji biurowej

Wrocław

, DCI

Specjalista ds. administracji biurowej
Wrocław

Opis stanowiska

• administrowanie i obsługa biura,
• prowadzenie korespondencji, organizacja i kontrola obiegu dokumentów,
• sporządzanie raportów i zestawień,
• wykonywanie bieżących spraw z zakresu prowadzenia biura,
• przygotowanie dokumentacji do księgowości,
• praca z dokumentacją firmową,
• wyszukiwanie ogłoszeń dot. zamówień publicznych,
• przygotowywanie dokumentacji przetargowej,
• archiwizacja elektroniczna dokumentów,
• współpraca z dostawcami, składanie zamówień,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
• inne prace zlecone.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• znajomość języka niemieckiego – mile widziane,
• umiejętność obsługi komputera, MS Word i Excel i urządzeń biurowych,
• umiejętności analityczne oraz szybkie i samodzielne rozwiązywanie problemów,
• doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy,
• zaangażowanie w pracę, pozytywne nastawienie, odpowiedzialność,
• wysoka kultura osobista,
• prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut,
• doświadczenie w pracy biurowej – mile widziane,
• znajomość Symfonia Handel – mile widzialne.

Oferujemy

• praca w pełnym wymiarze godzin,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w stałych godzinach,
• przyjazną atmosferę.