Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Opole Lubelskie
    (24-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Handlowych

Opole Lubelskie

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Handlowych

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy z handlowo-usługowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Opola Lubelskiego
Nr ref.: SSN/LUB/2015

Opis stanowiska:

• Obsługa dotychczasowych kontrahentów oraz aktywne pozyskiwanie nowych;
• Doradztwo agrotechniczne i bezpośrednia sprzedaż specjalistycznych nawozów rolniczych;
• Uczestnictwo w procesie kontraktacji chmielu;
• Telefoniczna i mailowa obsługa zagranicznych klientów w języku angielskim;
• Kontakty z Instytucjami, Grupami Producenckimi, Rolnikami o charakterze handlowym – sprzedaż nawozów, prowadzenie negocjacji;
• Kontakt z Instytucjami prowadzącymi kontrolę jakości chmielu;
• Współpraca z działem kontraktacji skupu;
• Koordynowanie procesu wysyłki towaru do klientów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki rolnicze, biologiczno – chemiczne lub ekonomiczne);
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Prawo jazdy kat. B;
• Bardzo dobra znajomość MS Office;
• Zdolność organizacji pracy własnej;
• Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji;
• Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Pakiet socjalny i narzędzia niezbędne do pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość odbycia szkoleń stanowiskowych.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV poprzez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883