Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Frankfurt
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Klempner / Hydraulik

Frankfurt

, Adler AVP Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Klempner / Hydraulik
Frankfurt

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech, w różnych lokalizacjach, w zachodniej części kraju. Oferowane przez nas kontrakty dotyczą zarówno obiektów nowobudowanych, remontowanych jak i niezwiązanych z budownictwem.

Wymagania

- min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w branży montażu hydruliki;

- podstawowej znajomości języka niemieckiego;

- możiwości podjęcia kontraktów kilkumiesięcznych;

- własny samochód będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

- umowa o pracę na prawie niemieckim;

- bezpłatne zakwaterowanie;

- atrakcyjne stawki godzinowe minimum 9 EUR/netto

- premie i dodatki